Texowear

TEXOWEAR je výlučně českou značkou zabývající se výrobou sportovního a volnočasového oblečení. 

Naším největším měřítkem je spokojený zákazník a proto se snažíme vyrobit Vaši představu na míru.

Celý sortiment naší výroby je určen nejen pro rekreační jezdce, ale i jezdce vrcholové úrovně. Kombinací střihů a použitých materiálů dokážeme obléci i nejnáročnějšího zákazníka, tak aby ze svého nového „outfitu“ měl radost a podporu ve svém sportovním výkonu. Při výrobě čerpáme z poznatků nejen našich reprezentantů, ale i jezdců našeho „TEST TEAMU“ a připomínky jsou průběžně zapracovány do střihů a výroby.

Kvalita výrobků

Kvalita výrobků je pro nás jedním z nejdůležitějších ukazatelů. Proto se snažíme, aby naše výrobky poskytovaly zákazníkovi co největší komfort. Proto neustále zapracováváme připomínky našich testovacích jezdců ke střihovým úpravám a bereme v úvahu připomínky k používaným materiálům.

Pro výrobu používáme jen kvalitní a ověřené špičkové italské materiály, šijeme s kvalitními německými elastickými nitěmi AMANN.

Elastické nitě AMANN patří ke špičce ve svém oboru a jsou používány předními světovými výrobci, na našich výrobcích jsou použity všude tam kde potřebujeme zachovat pružnost vyráběného oblečení.

Pro výrobu používáme kvalitní šicí stroje, sublimační tiskárny MIMAKI, termo sublimační kalandr a italský lis Monte Antonio.