Výroba sportovních dresů na míru

Dresy na míru jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí odlišit a mít svůj originální sportovní dres, nebo pro ty, kteří mají svůj tým.

Chcete mít svůj motokrosový či cyklistický dres?

Po prvním kontaktu se snažíme zjistit, pro jaký sport by měl být dres určen, jakou máte představu o grafickém návrhu, nedílnou součástí je i cena. Ta je odvislá i od použitého matriálu. Vše probereme v naší vzorkovně, kde si můžete vyzkoušet velikost, nebo přes e-mail a velikost zjistit pomocí velikostních tabulek na našem webu.

Když máme již základní informace a grafika je připravena a od vás odsouhlasena, je váš dres připraven k výrobě.

Po vytištění jsou dresy připraveny k vystřižení z role papíru a podstřižení z vámi vybrané látky, poté následuje sublimační proces za vysokých teplot, kde se vytištěný vzor „přenese“ na látku.
Následuje konečné šití dresů, balení a expedice k vám.

Kvalita výrobků

Kvalita výrobků je pro nás jedním z nejdůležitějších ukazatelů. Proto se snažíme, aby naše výrobky poskytovaly zákazníkovi co největší komfort. Proto neustále zapracováváme připomínky našich testovacích jezdců ke střihovým úpravám a bereme v úvahu připomínky k používaným materiálům.

K výrobě dresů používáme jen kvalitní a ověřené špičkové italské materiály, německé elastické nitě AMANN a spolehlivou japonskou techniku.

Elastické nitě AMANN patří ke špičce ve svém oboru a používají je přední světoví výrobci. Na našich výrobcích jsou použity všude tam, kde potřebujeme zachovat pružnost vyráběného oblečení.

Používáme japonské šicí stroje JUKI, sublimační tiskárnu MIMAKI a italský lis Monte Antonio. Sublimační inkousty jsou italské výroby a svou kvalitou patří mezi nejlepší na světě.

Za team TEXO PLUS s.r.o.
Martin Pichl

Kontakt

Pokud máte zájem o výrobu dresu na míru pro vás nebo váš tým, tak mne prosím kontaktujte:

Jaroslava Adamcová, tel.: 775 696 908, e-mail: jaroslava.adamcova@texoplus.cz