Sixtynine

SIXTYNINE je výlučně českou značkou zabývající se výrobou sportovního a volnočasového oblečení. Naší hlavní doménou je motocyklový sport kde oblékáme již několik let českou a slovenskou reprezentaci. V posledních dvou letech rozšiřujeme naši nabídku i o ostatní sporty, zejména cyklistické odvětví jako downhill, four cross, bikros ale i MTB. Nevyhýbáme se ani sportům jako je triatlon, běh a sálové sporty, na zakázku umíme vyvzorovat i oblečení dle požadavku zákazníka.

Naším největším měřítkem je spokojený zákazník a proto se snažíme vyrobit Vaši představu na míru.

Celý sortiment naší výroby je určen nejen pro rekreační jezdce, ale i jezdce vrcholové úrovně. Kombinací střihů a použitých materiálů dokážeme obléci i nejnáročnějšího zákazníka, tak aby ze svého nového „outfitu“ měl radost a podporu ve svém sportovním výkonu. Při výrobě čerpáme z poznatků nejen našich reprezentantů, ale i jezdců našeho „TEST TEAMU“ a připomínky jsou průběžně zapracovány do střihů a výroby.

Kvalita výrobků

Kvalita výrobků je pro nás jedním z nejdůležitějších ukazatelů. Proto se snažíme, aby naše výrobky poskytovaly zákazníkovi co největší komfort. Proto neustále zapracováváme připomínky našich testovacích jezdců ke střihovým úpravám a bereme v úvahu připomínky k používaným materiálům.

Pro výrobu používáme jen kvalitní a ověřené špičkové italské materiály, šijeme s kvalitními německými elastickými nitěmi AMANN, na kvalitní japonské technice.

Elastické nitě AMANN patří ke špičce ve svém oboru a jsou používány předními světovými výrobci, na našich výrobcích jsou použity všude tam kde potřebujeme zachovat pružnost vyráběného oblečení.

Pro výrobu používáme kvalitní šicí stroje, sublimační tiskárny MIMAKI, termo sublimační kalandr a italský lis Monte Antonio. Sublimační inkousty jsou italské výroby a svoji kvalitou patří mezi nejlepší na světě.

Za team TEXO PLUS s.r.o.
Jaroslava Adamcová